Jdi na obsah Jdi na menu

SKK Hlízov B vs. TJ Sokol Čáslav E 21.1.2023

23. 1. 2023

21.1 hráči SKK Hlízov B sehráli vítězný zápas z TJ Sokol Čáslav E a to 11:7 . Čtyřhry dopadli dělbou bodů když Marian Libor a Frinta Vladimír zvítězili 3:0 . Druhá čtyřhra skončila prohrou dvojice Marian Martin , Kačerovský Josef st 1:3 . Již první dvouhry naznačili že půjde o vyrovnaný zápas .  Naštěstí domácí měli ve svém středu Kačerovského Josefa st hrajícího v životní formě . Už první zápas naznačil že parní lokomotiva jménem Kačerovský se pořádně nažhavila a těžko půjde zastavit .Svůj první zapas Josef zahájil vítězstvím nad favorizovaným Sosnovcem  ml 3:1 . Další dva zápasy splnil úlohu lepe žebříčkově postaveného hráče , když oba singly ovládl 3:0 a 3:1 . Poslední zápas se odehrála obrovská bitva  ze Svobodou Michalem ,kterou Josef nezačal dobře a první set prohrál po boji 8:11 .Druhý a třetí set svou aktivní hrou vyhrál 11:7 , 11:8 , avšak následující čtvrtý set nedokázal dotáhnout do vítězného konce  a prohrál 9:11 proto musel rozhodnout pátý set . Tento set měl zcela pod kontrolou domácí hráč a zvítězil 11:6 , 3:2 na sety .Marian Libor nepotvrdil  svou pozici nejlepšího hráče B týmu .Zklamáním byla nejenom předvedená hra ,ale i výsledek . Libor vybojoval pouze dva body za výhry 3:0 . 3:0 , ale další dvouhry  kde byl také favoritem prohrál 0:3 . 1:3 . Frinta Vladimír hrál asi to na co v tuto chvíli má a i přesto že  že  všechny dvouhry odehrál dobře nedokázal je dotáhnout do vítězného konce , proto jeho bilance zápasu byla 2:2 . Marian Martin zahrál asi svůj momentální standart  po vítězství 3:0 přišla prohra po boji 1:3 , kdy se pral s přesností svých útoků   . Střídající Talanda Daniel opět podal slušný výkon a po prohře  ze Sosnovcem ml 1:3 , tak v další dvouhře zdolal svého soupeře 3:1 a přidal konečný jedenáctý bod . Další domácí zápas odehraje SKK Hlízov B 4.2.2023 . od  9:00 . Vypněte televize a přijděte nás podpořit .