Jdi na obsah Jdi na menu

SKK Hlízov B vs. TJ Sokol Malešov B 16.10.2023

19. 10. 2023

16.10 předehrávali své utkání hráči SKK B . Po předchozí porážce od hráčů TJ Sokol Čáslav F  8:10 chtěli hráči Hlízova zaskočit jednoho z favoritů na postup TJ Sokol Malešov B . Hlízov nastoupil ve složení : Kačerovský Josef st , Marian Martin , Dytrych Vladimír , Talanda Daniel . Tým Malešova nastoupil v sestavě : Douda Jiří , Mráz Zdeněk , Soldán Jaroslav , Kapička Aleš . Čtyřhry zahájila dvojice Marian , Kačerovský , která svůj zápas proti Doudovy z Kapičkou nezvládla a prohrála 0:3 , Dytrych , Talanda ve čtyřhře porazili 3:1 Mráze ze Soldánem . V prvním  singlovém zápase Talanda prohrál z Kapičkou v pěti setech 2:3 . Kačerovský , Dytrych shodně své zápasy prohráli 0:3 . Marian svůj první zápas proti Soldánovi  zvítězil 3:0 a snížil stav utkání na 2:4 pro hosty . Kačerovský proti Kapičkovi prohrál 0:3 , ale neprodal svou kůži lacino když sety prohrával po boji 11:13 , 6:11 a 10:12 . Marian  Doudovi po veliké bitvě podlehl v pátém setu 9:11 2:3 . Poté Dytrych zdolal Soldána 3:0 a Talanda podlehl Mrázovi 0:3 . Marian svedl další vyrovnaný zápas proti Kapičkovi , kterému podlehl smolně 1:3 po setech 11:6,10:12,6:11,11:13 . Dytrych potrápil favorizovaného Doudu , kterému podlehl 1:3 6:11,5:11,11:8,9:11 . Talanda porazil Soldána 3:1 a Kačerovský podlehl Mrázovi 0:3 . Ve svém posledním zápase nekladl Dytrych soupeři Kapičkovi žádný odpor a podlehl 0:3 . Talanda odehrál další skvělé utkání a podlehl Doudovi 1:3 . Kačerovský proti Soldánovi otáčel utkání po hodně špatně sehraném prvním setu . Další tři sety už byli v režii domácího borce a zasloužené vítězství 3:1 . Marian v posledním zápase v utkání proti Mrázovi začal vítězstvím v prvním setu ,ale bohužel utkání nedotáhl do vítězného konce a soupeři podlehl 1:3 . Utkání skončilo porážkou domácích 5:13 .

Ohlasy k zápasu : Dytrych : ,,Štve mě že jsem nepotrápil víc Kapičku jelikož minule to byl z Alešem vyrovnanější zápas " . Marian k zápasu : ,, Na jednu stranu jsem ze svým výkonem spokojený , ale na druhou stranu zklamán že tam nebyla ta třešnička v podobě dalších výher v zápase . Douda k utkání : ,, Dnes jsme odehráli opravdu dost vyrovnaných zápasů , kdy se k nám přiklonilo i trochu štěstíčka . Musím pochválit vašeho mladého že se za rok hodně zlepšil .  Další utkání 11.11 od 9:00 v Hlízově proti TJ Sokol Uhlířské Janovice D .