Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Sokol Čáslav E vs. SKK Hlízov B 23.9.2023

25. 9. 2023

Tým  SKK Hlízov B odehrál 23.9 domácí zápas proti TJ Sokol Čáslav E . Utkání začalo minutou ticha za zemřelého spoluhráče Dušana Nováka st . Zápas zahájili hráči Hlízova první čtyřhrou ve složení Kačerovský Josef st a Talanda Daniel kteří prohráli 0:3 . Druhou čtyřhru odehrála dvojice Marian Martin a Dytrych Vladimír  a připsali si vítězství 3:1 a srovnali stav na 1:1 . Singly  zahájil  Talanda Daniel vítězstvím Kotěrou Petrem 3:0 . Kačerovský Josef padl po bitvě ze Svobodou Michalem 2:3 . Marian Martin zvítězil nad Sosnovcem Martinem 3:0 a Dytrych Vladimír prohrál 1:3 ze Smetanou Filipem . Martin a Vláďa nestačili poté na Svobodu a Sosnovce a oba shodně prohráli 0:3 . Josef zvítězil nad Kotěrou 3:0 . Nejmladší hráč SKK Daniel poté svedl napínavý boj z Filipem Svobodou kde o vítězství domácího hráče rozhodl až pátý set , který skončil 14:12 . Po sehrání deseti utkání byl stav 5:5 a další fáze zápasu slibovala napínavý zážitek do samého konce . Hráči Čáslavi poté nasadili k trháku kdy získali ze čtyřech dvouher tři body a jediné vítězství zaznamenal Martin , který snížil na 6:8 . Posledním svým zápasem Vláďa udržel  naději na plný bodový zisk , kdy porazil Kotěru 3:0 . Nad síly  Daniela byl v tomto zápase nejlepší hráč Čáslavi Svoboda z kterým prohrál 0:3 . Josef nastoupil do utkání že jedině výhra udrží domácí v naději na bodový zisk . První set proto zahájil ze Sosnovcem hodně nervózně a prohrál ho 3:11 . Do dalších setů nastoupil úplně jiný Josef a svojí bojovností dokázal úplně otočit vývoj zápasu a zaslouženě zvítězit 1:3 . Martin v posledním zápase ze Smetanou Filipem musel zvítězit , aby zajistil domácí alespoň  bod . První set začal Martin dobře a zvítězil 11:9 . Druhý set smolně prohrál 9:11 . Bohužel ve třetím setu při dobíhaní krátkého míčku se zranil a zápas dohrával se sebezapřením  přesto dotáhl zápas do pátého setu ve kterém padl 6:11 a tím zpečetil prohru SKK B 8:10 . Další domácí utkání odehraje béčko doma 4.10 od18:00  z týmem TJ Sokol Malín .

MM

Poznámka: Myslím že Martin nezpečetil prohru, to jsem byl já svým chabým výsledkem 1:3