Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Sokol Čáslav F vs. SKK Hlízov B 14.10.2023

11. 10. 2023

Béčko stolních tenistů těsně podlehlo čáslavskému efku

V zápase 4. kola Regionálního přeboru 3. třídy na Kutnohorsku zavítali stolní tenisté Hlízova B do Čáslavi, kde se střetli s tamním Sokolem F. Nakonec z toho bylo drama až do úplného konce, bohužel se smolným koncem pro Hlízovské, kteří padli 8:10.

Důležitou roli sehrála účast Jana Kasala, jednoznačné domácí jedničky. Jeho ELO přesahuje 1350 bodů a svou kvalitu potvrdil i v souboji s Hlízovem B. Připsal si 4 výhry, přičemž jediný set ztratil až v posledním zápase s Vláďou Dytrychem. Kasal byl i u vítězné čtyřhry, a tak se podílel de facto na polovině výher domácích.

Hlízovští se o své získané výhry podělili prakticky rovným dílem. Vláďa Dytrych, Martin Marian i Adam Procházka skončili s bilancí zápasů 2:2. O té nebyl daleko ani Dan Talanda, nicméně nakonec zapsal 1:3. Po utkání ho mrzela zejména porážka 2:3 na sety s domácí dvojkou Martinem Kratochvílem, jemuž v pátém setu podlehl 10:12.

Béčko tak těsně nenavázalo na bodové zisky z předešlých dvou zápasu, tedy na remízu proti Církvici B a výhru nad Malínem E.