Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Sokol Malín vs. SKK Hlízov B 4.10.2023

9. 10. 2023

TJ Sokol Malín - SKK Hlízov B  4:14 . Předehrávaný zápas zvládl tým SKK B ,který splnil úlohu favorita . SKK Hlízov nastoupil v sestavě : Kačerovský Josef st , Frinta Vladimír , Marian Martin , Dytrych Vladimír , Kačerovský Josef ml , Talanda Daniel . Do čtyřher nastoupili hráči SKK ve složení Josef st ,Vladimír F a Josef ml z Danielem a obě dvojice zvítězily 3:0 . Martin ,Daniel a Josef ml své úvodní dvouhry vyhráli . Vladimír F nenašel recept na Kateřinu Veverkovou  a prohrál 0:3 . Poté Kateřina Veverková zdolala i Daniela také 3:0 . Vladimír F a Josef ml druhé zápasy zvládli a zvítězili oba dva 3:0 . Martin v následujícím zápase z Karolínou Veverkovou svedl pětisetovou bitvu ve které v pátém setu soupeřku šťastně udolal 15:13 . Po deseti zápasech byl stav 2:8 a pouhé dvě výhry dělily hráče Hlízova od vítězství . Daniel a Josef ml shodně své zápasy vyhráli 3:0 a potvrdili tři body pro Hlízov  . Vladimír F svedl vyrovnané utkání z Matějem Cihlářem a v pěti setech zvítězil 3:2 . Martina vystřídal Vladimír D a s obrovským elánem nastoupil  do té doby proti neporažené  Veverkové Kateřině . První set přesnou hrou eliminoval přednosti soupeřky a zvítězil 11:9 . Bohužel postupem času se přesnost vytrácela a soupeřka zápas ovládla 1:3 . Veverková Kateřina zvítězila i nad Josefem ml takže v zápase proti SKK Hlízov B zůstala neporažená . Vladimír ,Daniel a Josef ml poslední své dvouhry ovládli 3:0 a pečetili výsledek utkání na 14:4 pro SKK B. Další utkání SKK B odehraje na stolech v Čáslavi a to 14:10 od 9:00 .